O nas

Misją "Wolin-Bus" jest zapewnienie pełnego zadowolenia klientów, które przez najwyższą jakość, solidność i bezpieczeństwo oferowanych przez nas usług gwarantuje rozwój przedsiębiorstwa i umożliwia jego rynkową ekspansję.

Firma posiada nowoczesny autokar i mikrobusy turystyczne takich uznanych marek jak Mercedes czy VW.

Oferta

Głównym obszarem działalności "Wolin-Bus" jest świadczenie szeroko pojętych usług transportowych zarówno dla klientów indywidualnych jak i podmiotów gospodarczych.

Oprócz regularnych połączeń jesteśmy gotowi zrealizować każde Państwa zamówienie. Z nami, zarówno wycieczki po Polsce jak i podróż regularną linią staną się przyjemnością.

Aktualności

06.09.2014 Uprzejmie informuję, że firma Wolin-Bus zatrudni pracownika na stanowisko kierowca. Wymagania: prawo jazdy kategorii D + uprawnienia do przewozu osób + ważne badania lekarskie. Szczegółowe informacje pod nr. telefonu 601-690-178

2013.01.01 Zmiana zasad zakupu biletów miesięcznych. Od 1 lutego 2013 r bilety miesięczne na trasie Ostromice - Świnoujście będzie można nabyć od 1 do 5 dnia każdego miesiąca. Po upływie terminu będzie możliwość zakupu biletu wieloprzejazdowego wg. stawki przewoźnika.

Polecamy: