O nas

Mamy przyjemność przedstawić Państwu Przedsiębiorstwo Transportowe "Wolin-Bus" z siedzibą w Wolinie przy ul. Wojska Polskiego 22a/9. Przedsiębiorstwo nasze powstało w 2007 roku.

Głównym obszarem działalności "Wolin-Bus" jest świadczenie szeroko pojętych usług transportowych zarówno dla klientów indywidualnych jak i podmiotów gospodarczych. Nasza firma prowadzi również codzienne regularne przewozy na trasie: Ostromice - Troszyn - Piaski - Reczyn - Wolin - Dargobądz - Międzyzdroje – Świnoujście

Oprócz regularnych połączeń jesteśmy gotowi zrealizować każde Państwa zamówienie. Z nami, zarówno wycieczki po Polsce jak i podróż regularną linią staną się przyjemnością. Dzięki elastyczności dostosowujemy swoją ofertę do Państwa oczekiwań. Gwarantujemy konkurencyjne ceny i atrakcyjne warunki współpracy dla stałych klientów.

Klientami "Wolin-Bus" są biura podróży, placówki oświatowe, urzędy i przedsiębiorstwa z terenu województwa zachodniopomorskiego. Do grona stałych klientów zaliczani są także nasi partnerzy z Niemiec, którzy regularnie korzystają z usług oferowanych przez naszą firmę.

Bezpieczeństwo

Zapewnienie bezpieczeństwa pasażerów to jedna z głównych zasad, którą kierujemy się w naszej pracy dlatego:

"Wolin-Bus" stawia na komfort podróży. Firma posiada nowoczesny autokar i mikrobus turystyczny takich uznanych marek jak Mercedes czy VW. Doświadczeni kierowcy "Wolin-Bus" którzy od wielu lat wykonują przewozy na trasach krajowych i zagranicznych zapewniają miłą obsługę i co najważniejsze najwyższe bezpieczeństwo przewożonych osób. Doświadczenie i Zaufanie to nasze atuty.

Flota

Wszystkie pojazdy naszej firmy zostały wyprodukowane z myślą o spełnianiu oczekiwań najbardziej wymagających klientów. Nowoczesna i nieustannie modernizowana flota pojazdów oraz doświadczenie naszych kierowców są gwarancją bezpieczniej podróży. Każdy z naszych samochodów spełnia wszystkie wymagane normy bezpieczeństwa, zapewniając przy tym najwyższy komfort podróży.

Pojazdy nasze wyposażone są w:

Misją "Wolin-Bus" jest zapewnienie pełnego zadowolenia klientów, które przez najwyższą jakość, solidność i bezpieczeństwo oferowanych przez nas usług gwarantuje rozwój przedsiębiorstwa i umożliwia jego rynkową ekspansję.

Polecamy: